Є дисконтна картка? Увiйдiть або зареєструйтеся!
Є дiскаунтна картка?
0 800 211107 10.00-22.00
всі дзвінки з міського або мобільного телефонного номера безкоштовні

ALPINA

з 9.00 до 18.00, окрiм виxiдних +38 050 312 41 14 +38 050 312 99 21

Черевики ALPINA передано на тестування 3-му окремому підрозділу спецназу (ОПСпП).
Військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення щоденно боряться за цілісність українських кордонів та безпеку кожного з нас. Щодня наражаючись на небезпеку, хлопці обороняють мирне життя населення України. В знак вдячності колектив компанії ALPINA отримав бойовий стяг, що власноруч підписав кожен з солдатів.

Українські спецназівці матимуть можливість оцінити комфорт та технологічність трекінгових черевиків в найскладніших умовах.

Армійські черевики поділяють на тактичні, та загальновійськові. Тактичні черевики використовуються спецназом і мають найбільшу низку вимог, оскільки взуття використовується в найекстримальніших ситуаціях – стрибки з парашутом, проходження багнюки, снігу і зруйнованих територій.

Військовослужбовець 3-го підрозділу ОПСпП поділився своїми очікуваннями стосовно тактичного взуття – водо- і жировідштовхуючі властивості, широкий діапазон температурного режиму, міцна підошва, захисне покриття на носку, захист від ударів.

Юлійські та швейцарські Альпи підкорювали і підкорюють солдати європейських армій в черевиках ALPINA!

Черевики оснащені мембранними технологіями SYMPATEX та  ALPITEX, що на 100% водо- і вітронепроникні та забезпечують оптимальний мікроклімат за будь-яких погодних умов. Міцна підошва забезпечує щеплення з будь-якою поверхнею та рівномірність розподілу тиску.

Особливостями черевиків ALPINA є:

  • Стійкість до пошкоджень підошви гострими уламками
  • Водовідштовхуючі властивості
  • Вбудоване укріплення носової частини черевика
  • Стійкість підошви до ковзання
  • Товщина шкіри: від 2мм

Сьогодні українські військовослужбовці забезпечені українськими і закордонними зразками військового та умовновійськового взуття. На превеликий жаль, незалежні тестування протягом останніх 5-ти років, що проведенні в Україні, показують невелику кількість якісних моделей. Переважна більшість зразків не відповідає необхідним вимогам по водонепроникності та міцності і зосереджені у дешевих та дуже дорогих цінових сегментах. Як результат, існує досить невеликий відсоток моделей, що задовольнить українську армію як за якісними показниками, так і за ціною.

При виготовленні трекінгового взуття ALPINA основними пріорітетами є якість, комфорт та технологічність. Черевики ALPINA – це надійний захит та здоров’я Ваших ніг.

Ми впевнені, що наші солдати відчують якість та комфорт! Адже наші хоробрі герої заслуговують на найкраще!

Приховати
зворотний дзвінок
Увiмкнути
зворотний дзвінок
Авторизація
*
*

9 + 2 =


Зареєструватися
*
*
*
Пароль не введений
*

2 + 2 =


Генерація пароля

3 + 5 =