Є дисконтна картка? Увiйдiть або зареєструйтеся!
Є дiскаунтна картка?
0 800 211107 10.00-22.00
всі дзвінки з міського або мобільного телефонного номера безкоштовні

ALPINA

з 9.00 до 18.00, окрiм виxiдних +38 050 312 41 14 +38 050 312 99 21

o_komp1

В сучасному часі торгова марка Alpina являється надзвичайно відомою і популярною торговою маркою у всьому світі. Дана марка включає в себе не тільки чоловіче, але й жіноче модельне взуття. Все це взуття має декілька стилів – класичний, модний, спортивний і повсякденний. За рік на виробництві даної компанії виготовляється більше 2 мільйонів пар взуття. А моделі взуття, які пропонуються різними модельєрами, відповідають всім сучасним тенденціям моди.

Створення торгового бренду почалось в 1947 році. Тоді в Словенії, в місті Жірі була створена фабрика, яка спеціалізувалась на виробництві взуття. І, незалежно на складну політичну на економічну ситуацію в країні, фабрика вдосконалювалась і набирала обороти на ринку торгівлі.

В 1951 році компанія змінила назву на TM Alpina, потім розширила асортимент товару, а через рік заснувала роздрібну мережу торгівлі, завдяки появі роздрібного департаменту.

В 1960 році фабрика провела повну модернізацію обладнання і техніки. Після чого в 1973 році почали виготовляться перші лижні черевики в пластику. А в 1980 році увесь Захід вже знав про торгову марку TM Alpina і налагодив активне співробітництво.
Вже через п’ять років TM Alpina вийшла на обсяг продукції, що становив 2 мільйони пар взуття в рік. Пройшло лише десять років, як Alpina стала сучасним підприємством, маючи іноземний капітал. В той же рік, відкрилось представництво компанії в Україні. В проміжку між 2001 і 2006 роками почало запускатися виробництво взуття TM Alpina в інших країнах і до 2009 року дилерська мережа магазинів нараховувала більше 100 штук.

Дана компанія найчастіше всього експортує своє взуття в країни Європи, такі як Франція, Німеччина, Швейцарія, Велика Британія та інші. Серед всіх виробників, які виробляють спортивне взуття, TM Alpina займає одну з провідних позицій. Багато національних збірних з біатлону звертаються в компанію для замовлення взуття для власного екіпірування на ігровий сезон. Серед них присутні такі команди як Норвегія, Швеція, Італія, Словенія і Канада. TM Alpina експортує лижні черевики і взуття для походів в гори в в країни ближнього і далекого зарубіжжя. До останніх відносяться США, Японія і Канада.

Варто відмітити, що у компанії існує інтернет-магазин взуття, в якому Ви знайдете лише якісне взуття, що не доставить Вам незручностей під час ходьби. Головною перевагою взуттєвої продукції ТМ Alpina являється використання високоякісних матеріалів і сучасних світових технологій.

plant9

plant10

Приховати
зворотний дзвінок
Увiмкнути
зворотний дзвінок
Авторизація
*
*

3 + 7 =


Зареєструватися
*
*
*
Пароль не введений
*

8 + 6 =


Генерація пароля

2 + 7 =